Ścieżka Jestem kobietą - jestem powołana

Ten warsztat to nie rozprawa teologiczna z istniejącymi koncepcjami na temat roli kobiety w Kościele, ani nie pochwała świeckiego feminizmu. 
To praktyczne studium znaczenia, wielopłaszczyznowości roli kobiet, biblijnych i historycznych przykładów tego, jak Bóg powoływał kobiety i posługiwał się nimi w realizacji swoich wybawieńczych planów względem świata. Warsztat ma na celu poszerzyć nasze horyzonty świadomości i zrozumienia tego, co to znaczy być kobietą w Bożych oczach i jak odkrywać i realizować swoje powołanie, również w obliczu przeciwności.

Ela Siewniak

Tłumaczka, działaczka, misjonarka, szczęśliwa żona, mama, miłośniczka książek, poznawania nowych kultur i języków oraz podróżowania. Autorka bloga. 


Starając się służyć ludziom w każdym miejscu i w każdy dostępny sposób, żywi szczególną miłość do narodów, w których głoszenie ewangelii pozostaje wciąż wielkim wyzwaniem. Jej dotychczasowe podróże misyjne obejmowały Indie, Nepal, Oman, Pakistan i Ugandę. Szczególnie ważne jest dla niej docieranie do kobiet z różnych kręgów kulturowych z zachętą do odkrywania prawdziwej wartości i znaczenia, danych każdej kobiecie przez Stwórcę.

Blog: https://lekkogazowana.wordpress.com/  
          http://pieknenogi.com/

NOWA EDYCJA TO #22

WARSZTAT - 17.01.2023

Piękne nogi: jak odkryć, utrzymać i pielęgnować swoje powołanie, jako kobieta w Królestwie, Kościele i świecie.

Odtwórz wideo

Materiały dodatkowe:

OBEJRZYJ: Czy trudno być kobietą w kościele?

OBEJRZYJ: Jakie masz powołanie?

OBEJRZYJ: Jak odkryć swoje powołanie?