PRZEMIANA MYŚLENIA

Jakie jest Twoje życie? Lubisz je? Jesteś zadowolony? Cieszysz się każdym dniem, niezależnie od okoliczności, które Cię otaczają?

Takie życie może stać się Twoją rzeczywistością. Masz Boga, który jest zawsze po twojej stronie. Zapraszam Cię, abyś rozpoczął ten wspaniały proces przemiany swojego myślenia, odkrywał czym jest obfitość życia, która Bóg ma dla Ciebie, byś się nią rozkoszował i zachwycił.

Anna Saj

Jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny. Jest też autorką książki Metamorfoza umysłu – Kurs Przemiany Myślenia. Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia.

Anna Saj - 1 edycja - środek

WARSZTAT #1
Chrześcijanin nie jest pesymistą

Odtwórz wideo

WARSZTAT #2
Wpływ myśli na twoje ciało

Odtwórz wideo

WARSZTAT #3
Czym jest pokuta i jak osiągnąć jedność z Bogiem?

Odtwórz wideo

WARSZTAT #4
Jak żyć według planu?

Odtwórz wideo

WARSZTAT #5
Co blokuje Twoją nadprzyrodzoną moc?

Odtwórz wideo

Materiały dodatkowe:

OBEJRZYJ: Jak przemienić swoje myślenie?

OBEJRZYJ: Przemieniony umysł