PRZETŁUMACZYĆ BOGA

Spotkania Przetłumaczyć Boga są dla osób, które chcą rozwijać i wzrastać w duchowych darach, szczególnie w darze proroczym. Zgłębisz kulturę poruszania się w tym darze jak również dowiedziesz się jak Bóg komunikuje się dzisiaj z nami.

Jak słyszeć głos Boży dla siebie i innych? Jak odkrywać co jest w Jego sercu i jak służyć ludziom dobrym słowem, ale też brać odpowiedzialność za swoje słowa i czyny? Jak dobrze kochać ludzi i jak poruszać się w tej nadprzyrodzonej sferze? Jak usłużyć swoim darem w Kościele i na zewnątrz, współpracując z przywódcami i liderami Kościoła - o tym na poniższej ścieżce.

Danka Sarna

Jestem żona, mamą trzech fajnych chłopaków. Zawodowo jestem wicedyrektorem w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku, gdzie prowadzę w swojej pracowni Kameleon zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Wraz z mężem Arture i przyjaciółmi 12 lat temu założyliśmy stowarzyszenie Strefa WzW, czyli “Wolnych z Wyboru”, które w głównej mierze zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką uzależnień.

Odkąd pamiętam, zawsze zależało mi na autentycznej i prawdziwej relacji z Bogiem, z którym mogę prowadzić dialog, którego mogę słyszeć i z którym mogę robić ciekawe rzeczy w Kościele i poza nim. Do dziś fascynuje mnie to, że ciągle jest coś do odkrycia, że ciągle w relacjach z Bogiem mogę iść dalej i poznawać nowe przestrzenie (te ziemskie i te duchowe, niebiańskie).

Moim lokalnym kościołem jest Centrum Chrześcijańskie Winnica w Rybniku. Moją główną posługą, to uczyć ludzi słyszeć Pana Boga w swoim życiu. Prowadzę od trzech lat spotkania z cyklu „Przetłumaczyć Boga”, które zostały zainspirowane książką Shawna Bolza o tym samym tytule.

Danka Sarna - 1 edycja - środek

WARSZTAT #1
Kształtowanie charakteru

Odtwórz wideo

WARSZTAT #2
Przeszkody w słuchaniu Boga

Odtwórz wideo

WARSZTAT #3
Zobacz, światłem ciała jest oko

Odtwórz wideo

WARSZTAT #4
Rajskie słowa

Odtwórz wideo

WARSZTAT #5
Na fali… nie bój się nowych rzeczy

Odtwórz wideo