PRZEWODNIK PO KLUBIE

Witaj na pokładzie, a raczej w stadzie 🙂

W kolejnych krokach znajdziesz krótkie przewodniki, które oprowadzą Cię po stronie z materiałami oraz panelu społecznościowym.

Mamy tu wiele różnych aktywności, z których możesz korzystać lub włączyć się w ich prowadzenie. Tłusta Owca to miejsce zupełnie wyjątkowe ponieważ tutaj się tworzy, inicjuje i służy innym, a nie konsumuje
Do takiego korzystania z naszej społeczności będziemy Cię namawiały. 

Co możesz dać od siebie tu, w naszym Klubie?

1. Korzystaj ze Ścieżek i Materiałów

Przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżki rozwojowe dotyczące różnych dziedzin życia:zdrowia, relacji z Bogiem, relacji w rodzinie, rozwoju osobistym, finansach i sfery ciała.
Każda ścieżka jest prowadzona przez ekspertów, którzy oprócz spotkań LIVE przygotowali dodatkowe zadania, wyzwania i lekturę do czytania.
Największy pożytek odbierasz uczestnicząc w nich na żywo. Wszystkie spotkania są jednak nagrywane i możesz je obejrzeć kiedykolwiek zechcesz.


3. Czytaj i komentuj posty 

Wejdź w Poznajmy się i poczytaj o innych uczestniczkach, polajkuj ich wpisy, zostaw krótki wspierający komentarz . Poczytaj co piszą inne kobiety w innych zakładkach.

W KROKu 3 pokażemy Ci jak to robić. 

 

5. Możesz też stworzyć i poprowadzić grupę

…dla podobnych Tobie kobiet (GRUPY). Ponieważ jest to większe zobowiązanie i odpowiedzialność, zgłoś nam wcześniej mailowo jaką grupę chcesz prowadzić. Chcemy mieć z Tobą kontakt i wspierać Cię w Twoich działaniach.
Jak stworzyć i prowadzić grupę? Przejdź do KROKU 5.

2. Pokaż się innym

Jest pokusa by po cichutku podpatrywać jak piszą i uczestniczą inne Owce, a samemu skryć się gdzieś w kącie udając, że jesteś niewidzialna.
Oprzyj się tej pokusie! Wyjdź z cienia i daj się poznać innym.

KROK 2 podpowie Ci jak to zrobić.

 

4. Sama pisz posty i zadawaj pytania

W niektórych zakładkach możesz tworzyć własne posty:
  • proponując spotkanie w danym mieście (W REALU), 
  • opisując własne doświadczenie z Bogiem (DOŁADOWANIE), 
  • możesz też zadawać pytania (PYTANIA)jako osobne posty, abo jako komentarze do PYTAŃ DO AGATY NA Q&A, na które Agata odpowie raz w miesiącu na spotkaniu LIVE.

To wszystko jest opisane w KROKU 4.

 
6. Bierz udział w spotkaniach LIVE 
Wszystkie spotkania znajdziesz w zakładce KALENDARZ SPOTKAŃ oraz KALENDARZ. Znajdziesz tam warsztaty, Q&A z Agatą, spotkania Góry Modlitwy, Poranny Popas w Kafei, spotkania GRUP i wiele innych, które sama możesz zainicjować. Daj nam tylko znać jeśli tylko chcesz !
Wejdź do KROKU 6 i zobacz jak korzystać ze spotkań i inicjować je samej