SIĘGNIJ PO OBIETNICE

Podczas tej ścieżki warsztatowej nauczysz się przyjmować od Boga całe bogactwo Jego dziedzictwa i odrzucać to, co nie pochodzi z Jego rąk!

Będziemy rozliczać majątek Króla Wszechświata, rozmawiać o Jego ograniczoności, o konflikcie wiary i strachu… by na koniec przyjąć błogosławieństwo i odważnie korzystać z dziedzictwa dostępnego tu i teraz. Na każdym spotkaniu dostaniesz zadanie – jeśli wszystkie je wykonasz, połączysz kropki i zobaczysz, poznasz ogrom bogactwa, przez które Bóg uczyni więcej niż myślisz - według mocy działającej w Tobie (List do Efezjan 3:20)!

Agnieszka i Piotr Kosowscy

Pasjonaci stawiania kroków wiary i zachęcania innych do tego samego. Obydwoje pochodzą z chrześcijańskich domów, nigdy nie zadowalali się pasywną pobożnością, ale podążając za głosem Boga są naturalnymi liderami zmian.

Budują i kochają małe, organiczne wspólnoty domowe, służą modlitwą w Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie, prowadzą grupy biblijne w Szkole Pasji i Wizji Agaty Strzyżewskiej. Tworzą autorski projekt wydawniczy OTO NOWE, publikując materiały do studium Pisma Świętego i prowadząc ludzi w uczniostwie.

Więcej na temat Agnieszki i Piotra znajdziesz tutaj: fb.com/otonowe

Kossowscy - 1 edycja - środek

WARSZTAT #1
Bóg dał ci tożsamość, cel i autorytet

Odtwórz wideo

WARSZTAT #2
W jaki sposób dziedziczymy w Bożym Królestwie?

Odtwórz wideo

WARSZTAT #3
Zmierz się ze swoim wyobrażeniem Boga

Odtwórz wideo

WARSZTAT #4
Zacznij świadomie opierać się na Bożym Słowie

Odtwórz wideo

WARSZTAT #5
Działaj nie bojąc się porażki

Odtwórz wideo

WARSZTAT #6
Przyjmij Boży sposób reagowania na okoliczności

Odtwórz wideo

Materiały dodatkowe:

Jak usłyszeć Boga? 4 sposoby.

Jesteś Dzieckiem Boga

Jak Bóg mówi przez sny? – szkolenie z Asią Kwiecień