ŚMIECHOTERAPIA, CZYLI ŹRÓDŁO PRAWDZIWEJ RADOŚĆI

Często w gonitwie dnia codziennego nie mamy czasu na radość i śmiech. Śmiech pojawia się spontanicznie jako reakcja na daną sytuację, a warto podejść do niego inaczej i zacząć go praktykować.

Śmiech ma mnóstwo zalet: dotlenia, zwiększa odporność naszego organizmu, uśmierza ból, poprawia sen, a nawet odmładza i spala kalorie! Podczas tej ścieżki przyjrzymy się śmiechowi z perspektywy ciała, duszy i ducha. Na każdym spotkaniu będziemy kolejno poznawać zalety śmiechu z tych trzech perspektyw oraz wykonywać przyjemne ćwiczenia.

Celina Nowakowska

Pasjonatka stwarzania aktywności, które pomagają ludziom spełniać ich marzenia. Posiada niespożytą energię, entuzjazm i pasję do życia. Zrealizowała kilkanaście projektów dotyczących m. in. aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, promocji wolontariatu, rozwoju osobistego i rozwoju przedsiębiorczości. Przez 10 lat prowadziła stowarzyszenie, centrum wolontariatu oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Promuje kulturę fizyczną, jest instruktorem nordic walking. Napisała książkę pt. „Kto ukradł mój śmiech”, która wskazuje na walory zdrowotne śmiechu oraz podkreśla wpływ śmiechu na ciało, duszę i ducha.

Kocha Boga i ludzi, sprawia, że życie ludzi staje się radosne. Organizuje warsztaty i szkolenia z zakresu śmiechoterapii, na których, uczy wyrażać radość, uwalniać wewnętrzne dziecko oraz śmiać się szczerze i spontanicznie. Jej misją jest pomaganie ludziom w osiąganiu życiowych celów oraz w odkryciu swojego powołania.

Celina Nowakowska - edycja letnia - środek.psd

WARSZTAT #1
Śmiech dla ciała

Odtwórz wideo

WARSZTAT #2
Śmiech dla duszy

Odtwórz wideo

WARSZTAT #3
Śmiech dla ducha

Odtwórz wideo

Materiały dodatkowe:

Jak usłyszeć Boga? 4 sposoby.

Jesteś Dzieckiem Boga

Jak Bóg mówi przez sny? – szkolenie z Asią Kwiecień